Shop
Taxatie
Aankoop
Volledige ontruiming
Contact
Taal
en
fr
Lot tapijten - Perzisch - Vintage & Antiek - Handgeknoopt - Oud & nieuw
Home
Shop
AWe hebben mooie stocks tapijten,
Perzisch
Oud & nieuw
Handgeknoopt
Antiek
Staat: Perfect
Kleur: Ongespecificeerd
Doe een bod
€2,000.00
Gerelateerde producten
Sold
€45.00
Prachtige divan Louis XV - Zeer mooie staat - Telefoonstoel - Groen
Prachtige divan Louis XV
€555.00
Net binnen in onze shop - New Arrivals - Bezoek onze winkel
€799.00
Mooie en vroege Ormolu-klok van Raingo Frères en Henri Picard Paris
~ Frans - Circa 1850 ~
Sold
€499.00
Schwarzwalder paraplustandaard - Grote bruine beer - Duitsland einde 19e eeuw - 92 cm
Schwarzwalder paraplustandaard in de vorm van een grote bruine beer Duitsland einde 19e eeuw 92 cm
€555.00
€59.00
Murano vaas - 60 ies - Italiaans glas - Smaragd
Gezwollen vaas, Italiaans 1960.Past perfect in elk type inrichting
€555.00
Doe een bod
Contact
Vintage Expert
Contact Info
info@vintage-expert.be
Stuur een bericht
×
Doe een bod
×
Staat: Perfect
Kleur: Ongespecificeerd
Bieding
€
Naam
E-mail
Bericht
Ik ga akkoord met
de voorwaarden
Bel ons op
+32 491 11 59 25